Een zachte en ronde rode wijn, waarin rijp fruit en iets van kruiden de hoofdrol spelen. In de smaak worden deze aroma's aangevuld door tonen van rijpe kersen, wat vanille en een zwoele afdronk. Lees meer..
Een zachte en ronde rode wijn, waarin rijp fruit en iets van kruiden de hoofdrol spelen. In de smaak worden deze aroma's aangevuld door tonen van rijpe kersen, wat vanille en een zwoele afdronk.
Wijn & spijs
Heerlijk bij lichte gerechten, pasta, pizza of gewoon om zo te drinken.
Wijnhuis Cantine di Negrar
In het hart van het Valpolicella Classico gebied liggen de kelders van Cantina di Negrar. Het bedrijf is in 1933 opgericht door 7 wijnmakers. Tegenwoordig bestaat het bedrijf uit ca. 200 wijnboeren, met een totaal bezit van 500 hectare aan wijngaarden. Deze wijngaarden liggen op de heuvels van de Valpolicella Classico regio. De wijnmakers streven naar het constant verbeteren van de kwaliteit van de wijnen zonder dat dit invloed heeft op de natuur en de omgeving. De druiven worden handmatig geplukt en er vindt daarna een strenge selectie plaats zodat alleen de beste druiven gebruikt worden.
Een zachte en ronde rode wijn, waarin rijp fruit en iets van kruiden de hoofdrol spelen. In de smaak..
Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.
RegistrerenU heeft geen artikelen in uw winkelwagen