De Moelleux Comte Tolosan is een bijzondere, lichtzoete wijn met een heerlijke fruitige smaak van rijp fruit. Een echte allemansvriend die bij elke gelegenheid past. Lees meer..
De Moelleux Comté Tolosan is een bijzondere, lichtzoete wijn met een heerlijke fruitige smaak van rijp fruit. Een echte allemansvriend die bij elke gelegenheid past.
Wijn & spijs
Aperitief, foie gras, Roquefort kaas, wit vlees in saus.
Wijnhuis Pierre Jean
De vélocipède Het huis Yvon Mau bestaat al sinds 1897. De initiatiefnemer was Aristide Mau, maar het is diens zoon Yvon, die op zijn vélocipède (ouderwetse fiets) langs de wijnboeren in de Bordeaux-regio ging om wijnen te selecteren die hij kon verkopen. Hij maakte goede selecties en breidde zo zijn portfolio uit. Het huis Yvon Mau werd zo een bekend en gerenommeerd wijnhandelaar.
Naast Bordeauxwijnen selecteerde het bedrijf na verloop van tijd ook wijnen uit andere regio’s, zogenoemde Vins de Pays. Een voorbeeld hiervan is het merk Pierre Jean. De wijn is vernoemd naar een van de kleinzonen van Yvon Mau, die het prachtige wapen voor de fles ontwikkelde. De serie Pierre Jean bestaat uit zeer toegankelijke wijnen die elke dag een feestje zijn. Daar draagt de fraai gestileerde fles natuurlijk ook aan bij.
De Moelleux Comte Tolosan is een bijzondere, lichtzoete wijn met een heerlijke fruitige smaak van ri..
Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.
RegistrerenU heeft geen artikelen in uw winkelwagen