Een paradepaardje van het huis Monmarthe. Antiek goud, lichtroze kleuren met dunne, lichte belletjes. In de n neus fruitige aroma's van verse walnoten, perziksiroop, zeer aangenaam. Deze topchampagne heeft elegantie en finesse, smaken als wit vruchtvlees Lees meer..
Een paradepaardje van het huis Monmarthe. Antiek goud, lichtroze kleuren met dunne, lichte belletjes. In de n neus fruitige aroma's van verse walnoten, perziksiroop, zeer aangenaam. Deze topchampagne heeft elegantie en finesse, smaken als wit vruchtvlees zoals perzik, sappig. De laatste noot is licht houtachtig.
Wijn & spijs
Wijnhuis Monmarthe
Het Champagnehuis Monmarthe is een typisch familiebedrijf waarvan bekend is dat het in 1737 al wijngaarden in het bezit had waarvan de druiven verkocht werden aan de grote Champagnehuizen. Sinds 1930 heeft men zich toegelegd op het zelf maken van Champagne. Momenteel heeft men de beschikking over 17 ha. wijngaarden, rondom het plaatsje Ludes, net onder Reims en allen in de Premier Cru. Uitsluitend druiven van eigen wijngaarden worden verwerkt tot Champagne Monmarthe.
Het Champagnegebied is de meest noordelijke wijnstreek van Frankrijk en wereldwijd bekend om zijn mousserende wijnen. De bodem is sterk kalkhoudend en daarom goed geschikt voor het verbouwen van Chardonnay en Pinot Noir druiven.
Een paradepaardje van het huis Monmarthe. Antiek goud, lichtroze kleuren met dunne, lichte belletje..
Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.
RegistrerenU heeft geen artikelen in uw winkelwagen