In de geur is Peter & the wolf Rosé verleidelijk snoepig met een beetje marshmallow. Een florale toon van roze bloesem en rode bessen is te ontdekken en zet zich voort in de smaak, bloemig met een lichte bite en verfrissend eindigend. Lees meer..
In de geur is Peter & the wolf Rosé verleidelijk snoepig met een beetje marshmallow. Een florale toon van roze bloesem en rode bessen is te ontdekken en zet zich voort in de smaak, bloemig met een lichte bite en verfrissend eindigend.
De druiven worden nachts en in de vroege ochtend met de hand geplukt. Door de koele temperatuur in de nacht/ochtend blijven de fruitige en frisse aroma’s in de druif behouden, deze vervliegen snel bij een te warme oogst. De druiven worden ontsteelt en gaan direct de pers in zonder masseratie. Hierdoor ontstaan een prachtig lichte, moderne Rosé, precies zoals wij hem graag zien!
Wijn & spijs
Een heerlijke rosé voor op het terras en bij lichte tapas gerechten.
Wijnhuis Quinta do Casal Branco
Quinta do Casal Branco is een wijnmakerij en landgoed gelegen in Portugal, in de regio Tejo, ook wel bekend als de Ribatejo. De productiecapaciteit is de afgelopen jaren flink toegenomen door de wereldwijde vraag naar kwaliteitswijnen uit Portugal.
Quinta do Casal Branco heeft een lange geschiedenis in de wijnproductie, die teruggaat tot de 18e eeuw. Het landgoed heeft door de jaren heen verschillende eigenaren gehad en heeft bijgedragen aan de erkenning van de Tejo-regio als een belangrijk wijngebied in Portugal.
Het landgoed staat vooral bekend om zijn wijnproductie. Ze produceren een breed scala aan wijnen, waaronder witte, rode en roséwijnen. De wijngaarden profiteren van de vruchtbare grond en het klimaat van de Tejo-regio, wat bijdraagt aan de kwaliteit van de druiven. Quinta do Casal Branco verbouwt verschillende druivensoorten, waaronder Touriga Nacional, Aragonez (Tinta Roriz), Castelão, Trincadeira, Alicante Bouschet voor rode wijnen en Fernão Pires, Arinto en Sauvignon Blanc voor witte wijnen. Ook de internationale druiven Cabernet Sauvignon, Syrah en Chardonnay zijn aangeplant.
In de geur is Peter & the wolf Rosé verleidelijk snoepig met een beetje marshmallow. Een florale to..
Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.
RegistrerenU heeft geen artikelen in uw winkelwagen